Про затвердження «Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Красноріченської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки»

Дата: 29.12.2021 13:33

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

24 грудня 2021 року                          смт Красноріченське                                   № 23/23

Про затвердження «Цільової соціальної

програми розвитку цивільного захисту

Красноріченської селищної територіальної

громади на 2022-2025 роки»

З метою виконання Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2015 р. № 101 « Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту» Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Красноріченської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки» (далі – Програма) додається.
  2. Фінансовому відділу Красноріченської селищної ради передбачити у селищному бюджеті можливість фінансування заходів Програми.
  3. Керівникам структурних підрозділів селищної ради, підприємств, установ, організацій забезпечити виконання програми.
  4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – відділ економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та цивільного захисту Красноріченської селищної ради.
  5. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника селищного голови.
  6. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки та постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

Красноріченський селищний голова                                                         Сергій ГЛУЩЕНКО