Про затвердження розміру  на 2022 рік допомоги  на  поховання не працюючих громадян

Дата: 29.12.2021 14:21

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

СВАТІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ

«24» грудня  2021  року       смт Красноріченське                            № 23/13

Про затвердження розміру  на 2022 рік

допомоги  на  поховання не працюючих громадян

Відповідно  до  ст. 1, 13  Закону  України  «Про  поховання  та  похоронну  справу»,  пункт 2  Порядку  надання  допомоги  на  поховання  деяких  категорій  осіб  виконавцю  волевиявлення  померлого  або  особи,  яка  зобов’язалася  поховати  померлого,  затвердженою  Постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  31.01.2007  р. №99,  керуючись   ст. 26 Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого в розмірі 2000,00 грн. (Дві тисячі грн.. 00 коп.)
  2. Допомогу на поховання виплачує  Красноріченська  селищна  рада  на  підставі  рішення  виконавчого  комітету.
  3. Фінансовому  відділу Красноріченської  селищної  ради   забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з похованням зазначених осіб в межах затверджених коштів в бюджеті селищної  територіальної  громади  на відповідний бюджетний рік.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                 Сергій  ГЛУЩЕНКО