ПОРЯДОК ДЕННИЙ 24 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 17.01.2022 14:11

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

24 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ 21.01.2022 р.  об  13-00 (коригований)

ДОПОВІДАЧ

1.

Про внесення змін до рішення сесії №40/2 від 12.10.2020 року «Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади»

1.

Про внесення змін до рішення сесії №40/1 від 12.10.2020 року «Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади»

1.

Про затвердження базової мережі закладів освіти Красноріченської селищної ради на 2022 рік

Несмашна Т.І.

1.

Про надання дозволу на оприбуткування безоплатно отриманої літератури бібліотечного фонду Красноріченської дорослої бібліотеки № 3

Несмашна Т.І.

Земельні питання