ЗВІТ Старости  Нововодянського старостинського округу.

Дата: 11.02.2022 13:08

Старости  Нововодянського старостинського округу

Красноріченської селищної ради Олександра Мирошниченко  за 2021 рік.

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України , Кабінету Міністрів України, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності  звітую про роботу старости за 2021 рік.

За звітний період на території старостинського округу зроблено наступне:

• Виготовлення технічної документації на будівлю колишньої школи та проведення часткового косметичного ремонту в будівлі силами робітників старостату с.Нововодяне та працівниками СБК.
  • Переведення до громадської будівлі інфраструктури села :старостату, ФАПу, бібліотеки на постійній основі та СБК на зимовий період.
  • Проведення часткового ремонту дахів громадської будівлі, господарських споруд на території прилеглій до громадської будівлі та СБК.
  • На протязі звітного періоду проводилися толоки на кладовищах села з залученням небайдужих мешканців та підприємців села.
  • Проводилась роз’яснювальна робота серед населення з метою утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій, в результаті чого прибудинкові території знаходяться в задовільному стані.
  • Поточне утримання пам’ятних знаків на території села.
  •  Було проведено озеленення території с.Нововодяне, а саме: біля громадської будівлі висаджений фруктовий сад в кількості 45 дерев,  висаджені троянди в кількості 20 кущів; біля СБК розбиті клумби на яких насаджено троянди та декоративні кущі.
  •  Проводилося профілювання грунтових доріг с.Нововодяне за кошти СТОВ «Таврія».
  • На залишкові кошти Нововодянської сільської ради були придбані трактор МТЗ-82, снігоприбиральна лопата , причеп до трактора, косарка роторна навісна, за допомогою цього приладдя проводяться роботи по розчищенню доріг села від снігу, заготовка та підвоз паливоматеріалів  до кочегарки громадської будівлі. Було придбано музичне обладнання для Нововодянського СБК.
  • Створено 3 робочих місця.
  • Була проведена часткова рекультивація  стихійного сміттєзвалища по вулиці Центральній при допомозі місцевих підприємців.

• Створена зона відпочинку на громадському ставку №1 та приведення до порядку  території прилеглої до ставка силами активістів та   небайдужих мешканців с. Нововодяне.
  • Поточні ремонти системи вуличного освітлення села ( заміна ліхтарів, ламп).
  • Приймаю участь в проведенні культурних масових заходів, які проводяться СБК.
  • Тримаю на постійному контролі сім’ї, які потребують посиленої уваги.
  • Неодноразово разом з фахівцем соціальної служби відвідували сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, проводили роз’яснювальну роботу  з батьками та дітьми.
  • На засіданнях виконавчого комітету селищної ради представляю інтереси жителів старостату, надаю пропозиції щодо прийняття рішень в інтересах мешканців старостату згідно діючого законодавства.
  • Приймаю участь у пленарних засіданнях Красноріченської селищної ради  та засіданнях комісій.
  • Сприяю виконанню на території с. Нововодяне  Програми соціально-економічного та культурного розвитку .
  • З квітня місяця 2021 року в с. Нововодяне працювала бригада з благоустрою у кількості 4 осіб, нею були проведені роботи з покращення благоустрою села , а саме: скошування трави по узбіччю доріг, навколо кладовищ, обкошування дитячого майданчика, громадського ставка; видалення порослі дерев, чагарників, омолодження дерев; утримування в належному стані громадських зупинок та місць загального користування; приведено у відповідність відрізки доріг в межах села де була небезпека аварій через зарослі дерев; проведення ремонту цегляної огорожі на території прилеглій до СБК; проведення косметичного ремонту білля пам’ятних знаків; побілка дерев та бордюрів на території села та виконання всіх поточних робіт по благоустрою села.

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності селищному голові, працівникам селищної ради, депутатам, підприємцям, фермерським господарствам, керівникам підприємств, всім, хто докладає зусиль для покращення життя нашої громади. Хочу подякувати за довіру, за підтримку  і співпрацю всім жителям с. Нововодяне. Особлива вдячність нашим працівникам благоустрою, які роблять наше село чистим, красивим та охайним.

Всім бажаю здоров’я, наснаги та впевненості у завтрашньому дні!

Староста Нововодянського

старостинського округу                                                       Олександр МИРОШНИЧЕНКО