Звіт старости села Новоолександрівського старостинського округу

Дата: 11.02.2022 13:09

Звіт старости села Новоолександрівського старостинського округу

Кременчук Аліни Олександрівни за 2021 рік

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" я,  як староста Новоолександрівського старостинського округу № 2, не менше ніж раз на рік маю звітувати перед своєю громадою про роботу нашого старостинського округу.

Загалом територія  села Новоолександрівка становить __3489,3_ га, в тому числі в межах населеного пункту __276,2___  га.

Соціальна інфраструктура села складається із: будинку культури, сільської бібліотеки.

Також працює віддалене робоче місце ЦНАП та в адмін. приміщенні знаходиться фельдшерсько-акушерський пункт. Працює соціальний  робітник, який обслуговує__6__чоловік

Щодо економічного становища, то на території села в аграрному секторі працюють:ФГ «Пахар» , ФГ «Бересток», в сфері підприємницької діяльності діють  торгові точки:магазин,торговий павільйон та ПП Волков.

Також маємо   громадську організацію «Відродження».

Нараховується __246__господарств, де проживає _446_осіб станом на 01.01 21 року, із них:  дошкільнят –11, дітей шкільного  віку – _27__, пенсіонерів – _101__, осіб працездатного віку - _307__

Переважна більшість мешканців села працездатного віку займається сільськогосподарськими роботами на присадибних ділянках та земельних паях.

Стараємося не допускати на території  села дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.  Працюємо для покращення умов життя та побуту  населення громади.

За рік  роботи було зроблено чимало, хоча великою перешкодою стало запровадження  карантинних заходів.

Як староста, беру участь у пленарних  засіданнях Красноріченської селищної ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, де представляю інтереси жителів села. Виконую доручення  сільського голови та виконавчого комітету, інформую  їх про виконання доручень, здійснюю прийом громадян.

В старостинському окрузі ведеться погосподарський облік, видаються довідки у межах наданих  повноважень для  оформлення субсидії, компенсації, тощо… вчиняються нотаріальні дії (посвідчення підпису, копій документів, заповітів, довіреностей).

Приймаються заяви на виготовлення технічних та проектних документацій  на земельні ділянки для їх передачі в оренду, у власність, які надалі подаються на розгляд сесії Красноріченської селищної ради.

За звітний період вчинено __18__ нотаріальних дій, оформлено _57__ справ для надання різних видів соціальних допомог та пільг, видано __84_ довідок про реєстрацію місця проживання та _233_довідки інформаційного характеру на запити  різних установ. Надавалися характеристики, акти обстеження,  консультації та рекомендації.

Виношу подяку за підтримання належного санітарного стану всім працівникам підприємств, приватним підприємцям . Дуже вдячна  всім громадянам, хто прибирає не тільки біля своїх дворів, а й біля сусідніх нежилих.

На жаль, вкрай проблемним питанням залишається наша культура та піклування про навколишнє природне середовище, коли всупереч здоровому глузду створюються стихійні сміттєзвалища та викидається сміття в недозволених місцях, а проводити  постійно прибирання всіх смітників практично неможливо. Недарма народна мудрість каже: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»

Це при тому, що кожного весняного та осіннього місячника з благоустрою організовано проводився вивіз сміття із села!

Хотіла б зараз зупинитися  на благоустрою сільських кладовищ. Для цього в нашому селі  проводяться суботники, проводиться вивезення сміття прибирання та фарбування. Було організовано масові сільські толоки на кладовищі весною, перед Великоднем. Тому закликаю і надалі підтримувати започатковану справу, бо маємо непоганий результат.

За цей рік за допомогою громади та підтримки селищного голови в старостинському окрузі №2:

провели  косметичний  ремонт пам’ятника;

систематично проводили роботи по благоустрою кладовищ;

велося обкошування трави по узбіччю доріг,скошування бур’янів, розчищення кущів, чагарників;

був проведений поточний  ремонт дорожнього покриття;

у зимовий період ФГ надавали техніку для прочищення доріг;

біля Будинку культури був зроблений столик та лави для відпочинку;

в районі станції «Переліски» було зроблено 2 лави для відпочинку;

здійснювався облік, ведення, зберігання погосподарських книг;

ведеться облік військовозабовязаних;

здійснювався контроль за надходженням податків до територіальної громади;

до Великодня було привезено пісок до кладовища;

було придбано та встановлено котел тривалого горіння для кращого опалення адмінприміщення;

також переробили опалення і пофарбували батареї в адмінприміщенні;

19 серпня по  традиції проводилося свято «День села», а 15 лютого ми вітаємо в себе воїнів-інтернаціоналістів.

Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюсь на те ,що в обговоренні звіту, даючи обєктивну оцінку роботи старости, внесете конкретні пропозиції щодо вдосконалення діяльності в подальшому.

Хочу подякувати за довіру ,за підтримку і співпрацю всім жителям села та керівництву громади.

Всім бажаю здоровя,наснаги та впевненості в завтрашньому дні !!!

Староста Новоолександрівського

старостинського округу                                                                        Аліна КРЕМЕНЧУК