Дата: 11.02.2022 13:38

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ

«08» лютого  2022 року                                                       №25/6

смт Красноріченське

Про внесення  змін  до  рішення  №23/15 від 24.12.2021 року

«Про передачу коштів на  виконання

власних  повноважень   Кремінській міській

раді на розвиток та підтримку надання медичної

допомоги на вторинному рівні у Кремінській міській

територіальній громад»

Заслухавши  інформацію  селищного  голови,  щодо  утримання  КОМУНАЛЬНОГО  НЕКОМЕРЦІЙНОГО  ПІДПРИЄМСТВА "КРЕМІНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ КРЕМІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" у  2022  році  з  передачею  коштів  до  бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади  у  вигляді  цільової  субвенції, а саме про зменшення субвенції  на  виконання  власних  повноважень  Кремінській  міській  раді  на  розвиток  та  підтримку  надання  медичної  допомоги  на  вторинному  рівні  у  Кремінській  міській  територіальній  громаді  та  направити на  реалізацію  заходів Комплексної програми фінансової  підтримки  КНП «Красноріченська  амбулаторія загальної  практики  сімейної  медицини» Красноріченської  селищної ради на 2022 рік,  відповідно  до ст. 93 та ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п. 27 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Красноріченська  селищна   рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до п. 1 рішення №23/15 від 24.12.2021 року «Про передачу коштів на  виконання  власних  повноважень   Кремінській міській раді на розвиток та підтримку надання медичної допомоги на вторинному рівні у Кремінській міській територіальній громаді»  і читати в такій  редакції:

«1. Передати кошти з загального фонду бюджету  Красноріченської  селищної  територіальної  громади до загального фонду бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади у вигляді:

- Іншої субвенції з  місцевого  бюджету  на  здійснення  окремих  видатків  з  надання  медичної  допомоги  на вторинному рівні у сумі  835 360,00 грн. (Вісімсот  тридцять п’ять тисяч  триста шістдесят грн.) у  2022  році».

1. Фінансовому відділу  Красноріченської  селищної  ради внести  зміни  до  бюджету  Красноріченської  селищної  територіальної  громади  на  2022 рік.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                     Сергій  ГЛУЩЕНКО