Про  внесення змін до штатного  розпису Комунального  закладу  «Красноріченський  ліцей»

Дата: 11.02.2022 13:38

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

СВАТІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ

«08» лютого   2022  року                                                                  №25/5

смт Красноріченське

Про  внесення змін до штатного  розпису

Комунального  закладу  «Красноріченський  ліцей»

Розглянувши  клопотання клопотання начальника відділу освіти  культури, молоді та спорту ВК КСР вхідна №02-24/197 від 03.02.2022 р., щодо внесення змін до штатного  розпису  Комунального  закладу  «Красноріченський  ліцей»  на  2022  рік,  керуючись  п.5 ст.26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.         Ввести  до  штатного  розпису   Комунального  закладу  «Красноріченський  ліцей»    додатково  посаду  комірника   на  0,5  ставки  з  01 березня 2022  року.

1. Затвердити  штатний розпис по Комунального  закладу  «Красноріченський  ліцей»    з  01  березня  2022 року  в  новій  редакції  (Додаток 1).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                        Сергій  ГЛУЩЕНКО