ПОРЯДОК ДЕННИЙ 27 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 22.02.2022 14:01

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

27 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ 04.03.2022 р.  об  10-00 (коригований)

ДОПОВІДАЧ

1.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП «Красноріченська АЗПСМ» Красноріченської селишної ради Кремінського району Луганської області на 2022 р.

1.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» на 2022 р.

1.

Про  внесення змін до рішення №23/8  від 24.12.2021 року «Про затвердження  структури та штатних  розписів на 2022 рік»

1.

Про затвердження Програми реалізації Бюджету участі Красноріченської селищної територіальної громади на 2022 рік та Положення про Бюджет участі Красноріченської селищної територіальної громади.

1.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної  громади смт Красноріченське на 2022 рік

1.

Про внесення змін до бюджету Красноріченської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про передачу матеріалів від Фінансовому відділу Красноріченської селищної ради

1.

Про затвердження Програми «Житловий фонд Красноріченської селищної територіальної громади» на 2022-2025 роки

Божко П.Г.