22.02.2022 в залі засідань Красноріченської селищної ради  відбулось засідання  комісії ТЕБ та НС.

Дата: 23.02.2022 08:54

22.02.2022 в залі засідань Красноріченської селищної ради  відбулось засідання

комісії ТЕБ та НС.

Засідання проходило під головуванням Сергія Глущенко.

На порядок було винесено питання щодо виконання закону про основи національного

супротиву, який набув чинності з 1 січня 2022р., а також про запобігання поширення на території Красноріченської громади гострої респіраторної хвороби COVID19.

На комісію були запрошені  депутати та підприемці громади для ознайомлення та обговорення теріторіальної оборони, та сприяння  максимально широкому ознайомленню  населення громади  що до захисту країни.

Дії населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій на територї громади.

Комісією були прийняті рішення та виконавці відповідного реагування з вищезазначених питань.