Дата: 22.02.2022 09:52

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

ПРОЕКТ

04 березня 2022 року                         смт Красноріченське                                   № 27/

Про внесення змін в рішення № 23/23 від

24.12.2021 року «Про затвердження «Цільової

соціальної програми розвитку цивільного захисту

Красноріченської селищної територіальної

громади на 2022-2025 роки»»

З метою виконання Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2015 р. № 101 « Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту» Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни в рішення №23/23 від 24.12.2021 року «Про затвердження «Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Красноріченської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки» , а саме:

1.1 Додаток до Програми «Напрямки діяльності та заходи регіональної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Красноріченської селищної ТГ на 2022-2025 роки» викласти в новій редакції (додається).

2. Фінансовому відділу Красноріченської селищної ради передбачити у селищному бюджеті можливість фінансування заходів.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – відділ економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Красноріченської селищної ради.

4. Організацію виконання рішення покласти на начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Красноріченської селищної ради.

5. Контроль за виконання рішення покласти на постійні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки та з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

Красноріченський селищний голова                                                         Сергій ГЛУЩЕНКО