Шановні мешканці Красноріченської громади!!!

Дата: 24.02.2022 10:31

Шановні мешканці Красноріченської громади!!!

У зв’язку з початком військової операції Росії проти України, в країні оголошено воєнний стан.

На даний час на території лунають вибухи на об’єктах військової інфраструктури.

Красноріченська селищна рада звертається з проханням зберігати спокій і концентрацію уваги.

На разі у громаді працюють у посиленому режимі всі структурні підрозділи (комунальні заклади, заклади освіти, лікарня, МНС, поліція, залізнична станція, автобусні маршрути, магазини).

Просимо за можливості залишатися вдома.

В разі загострення ситуації необхідно перейти в укриття (найближчі підвальні приміщення).

Адреси укриттів по Красноріченській громаді:

1. Комунальна установа «Луганська обласна база спеціального медичного постачання»  ( ГО в районі Питомника)

смт.Красноріченське, вул. Центральна,264.

1. Підвал приміщення Красноріченської лікарні.

смт.Красноріченське, вул. Калинова,1.

1. ТОВ «Точка росту»

смт.Красноріченське, вул. Дружби, 3 (колишня нафтобаза)

4.   с. Бараниківка (колишній ТИР)

Потрібно взяти з собою документи, воду, ліки,одяг, ковдри.

Для звернення громадян в Красноріченській селищній раді буде створено телефони гарячої лінії, номера телефонів буде опубліковано додатково.

У разі прийняття додаткових рішень, стосовно нашої громади, інформацію буде розміщено на офіційному сайті громади.

Сподіваємося на стабілізацію ситуації в нашій Україні.

Голова селищної ради    Сергій ГЛУЩЕНКО