ВАЖЛИВО!!! Підприемцям.

Дата: 28.02.2022 12:30

Шановні підприємці Красноріченської громади !

У зв’язку з тим, що у мешканців громади бракує готівки, а в Ваших магазинах Ви не проводите касові операції з банківськими картками, до Красноріченської селищної ради надходять скарги та звернення громадян стосовно значного підвищення цін на продукти харчування

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ!!!

Не піднімати ціни на продукти першої необхідності згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 року № 780 «Про затвердження продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення».

В нашій країні на даний час йде війна з країною агресором путінською Росією, ми громадяни України маємо бути єдині і надавати разом відсіч ворогу. Підвищення Вами цін є безпідставним і необґрунтованим.

Тримаймося разом і перемога за нами! Слава Україні!

З повагою, Красноріченська селищна рада.