Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Актуальні питання з надання житлових субсидій та пільг в умовах воєнного стану

Дата: 22.12.2022 16:14
Кількість переглядів: 28

 

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул. Шевченка, 9, м. Сєвєродонецьк, 93404 тел. (0645) 702-680,

E-mail: gu.lg@pfu.gov.ua, сайт www.pfu.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 21782461

 

 

Красноріченській територіальній громаді

 


З метою врегулювання найбільш актуальних питань соціального захисту населення в умовах воєнного стану Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041

«Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» передбачено забезпечення призначення і виплати житлових субсидій та пільг Пенсійним фондом України.

Зазначені повноваження переходять від структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій (військових адміністрацій), виконавчих органів з питань соціального захисту населення міських (у разі їх утворення) рад до органів Пенсійного фонду, а саме з 1 грудня 2022 року прийняття документів, призначення та виплата житлових субсидій та пільг покладається на органи Пенсійного фонду.

Прийом громадян з цих питань здійснюється органами Пенсійного фонду України за екстериторіальним принципом, що дозволить забезпечити право людей на допомогу в умовах, коли вони вимушено змінили своє місце проживання. Згідно з чинним законодавством внутрішньо переміщені особи мають право на отримання субсидії за місцем фактичного проживання. При цьому житлова субсидія не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання та фактичним.

З`явилась також можливість звернення громадян з питань надання житлових субсидій в електронній формі через вебпортал електронних послуг та мобільний додаток Пенсійного фонду України.

Крім того, залишається можливість звернення громадян з питань житлових субсидій до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг, а також через портал Дія.

Разом з цим повідомляємо, що у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, проведенням активних бойових дій та тимчасовою окупацією Російською Федерацією території Луганської області співробітники Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області продовжують працювати у дистанційному режимі.

 

 

 

Враховуючи вищезазначене, пропонуємо мешканцям Красноріченської територіальної громади задля вирішення актуальних питань з надання житлових субсидій та пільг в умовах воєнного стану скористатись одним із наступних каналів зв’язку:

  • особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, який працює цілодобово за посиланням http://portal.pfu.gov.ua;
  • електронна адреса Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області: gu.lg@pfu.gov.ua;
  • телефонна «Гаряча лінія» за номерами телефону: (095) 802-61-38; (068) 300- 40-86. Працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, по п’ятницях — з 8:00 до 15:45.З повагою

 

Начальник Головного управління

 

 
   

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано