Поліцейські Луганщини забезпечили всіх мешканців деокупованих населених пунктів рідної області свіжим хлібом

Дата: 15.02.2023 17:05

Бійці батальйону поліції особливого призначення, які несуть службу у звільнених населених пунктах Луганської області доставили мешканцям Новолюбівки, Невського, Макіївки та Греківки продукти та інші товари.

Правоохоронці забезпечили доставку та роздачу 500 буханок хліб від Красноріченської сільської громади. Цієї кількості вистачить всім мешканцям населених пунктів на кілька днів, доки поліцейські не привезуть свіжий.

Мешканцям Греківки та Макіївки спецпризначенці привезли ліхтарі на соняшних батареях.

Також було доставлено ліки у с. Макіївка.