«Поверни своє»

Дата: 26.02.2023 12:18

❗️Кожного другого власника пошкодженого чи знищеного житла турбують питання щодо фіксації руйнувань.

Про це☝️ свідчить аналіз 1️⃣0️⃣0️⃣ звернень, які надійшли до проєкту «Поверни своє» в лютому 2023 року.

До нас звертаються ті, хто хоче підготуватися до отримання майбутньої компенсації за руйнації та потребує індивідуальної юридичної поради, як діяти у тій чи іншій життєвій ситуації.

Усі лютневі запити, які були опрацьовані нашою командою, умовно можна розділити на три окремі тематичні блоки. Проблематика звернень у процентному співвідношенні виглядає так:

5️⃣2️⃣% — стосуються питань, пов’язаних з фіксацією руйнувань;

1️⃣8️⃣% — нюансів подачі повідомлення про пошкоджене чи знищене житло в Дію;

1️⃣6️⃣% — оформлення спадщини на зруйновану оселю, яка належала померлому власнику;

1️⃣4️⃣% — інші питання.

⁉️ Детальніше про те, як виглядає географія звернень — в яких областях знаходиться зруйноване житло і де перебувають його власники — дізнавайтесь з інфографіки 👇

⚠️ Нагадуємо: всі, хто потребує юридичної поради з питань отримання майбутньої компенсації за зруйноване житло, можуть звернутися до наших експертів (форма для звернення https://bit.ly/3kmO8v6 ) і отримати кваліфіковану правову допомогу.