Мінреінтеграції підготувало добірку діючих грантів для переміщеного бізнесу

Дата: 22.03.2023 13:49

Мінреінтеграції підготувало добірку діючих грантів для переміщеного бізнесу, який постраждав від війни.

Підтримка та відновлення бізнесу:

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» приймає грантові заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу (включно з переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни).

🚜 Допомога аграріям:

Данська рада у справах біженців реалізовує програму бізнес-партнерства, спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні. Партнерство пропонується за принципом співінвестування та передбачає грантову підтримку у розмірі до 20 тис. доларів США.

🌱«Зелене» відновлення:

Програма EU4Environment підтримує «зелене» відновлення промисловості та релокації підприємств України. Вона визначає потреби у відновленні переміщених промислових підприємств, а також – наскільки можливе та доцільне таке відновлення у конкретних регіонах.