Ювенальні поліцейські нагадують батькам, як уберегти дитину від мінної небезпеки!

Дата: 01.05.2023 10:46

Мінна загроза для дітей насьогодні залишається актуальною як ніколи. Дитяча допитливість та нехтування заходами безпеки можуть призвести до тяжких наслідків. Тому дорослим необхідно постійно нагадувати дітям прості правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Тож нагадуємо, що робити малечі, яка знайшла вибухонебезпечний предмет:

1. Зупинись, нічого не чіпай.

2. Відійди на безпечну відстань (не менше 200 метрів), бажано тим самим маршрутом.

3. Терміново розкажи про небезпеку дорослим, телефонуй 101 або 102.

Ці правила допоможуть уникнути загрози й врятувати життя.

Крім того, пам’ятайте - правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків!