Інформація від Луганського обласного центру зайнятості

Дата: 30.06.2023 09:21

Луганський обласний центр зайнятості

‼️ Шановні мешканці Луганщини!

🔰 Незалежно від того, в якому куточку України ви зараз знаходитесь, якщо у вас є проблема з пошуком роботи або є бажання змінити вид діяльності та місце працевлаштування, Луганська обласна служба зайнятості завжди готова вам допомогти!

🫶 Ми працюємо! Спрощена процедура реєстрації дозволяє отримувати наші послуги онлайн! Пропонуємо не тільки підбір вакансій за вашим профілем та бажанням по всій території України, але й можливість отримати допомогу по безробіттю!

📲Будь ласка, звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням http://surl.li/invaz

🇺🇦Ми разом! Перемога прийде обов’язково! Працюємо для вас!