У Кремінському хабі в Дніпрі викладатимуть англійську для дітей

Дата: 06.07.2023 09:35

На базі Кремінського гуманітарного хабу в місті Дніпро відбулося перше безкоштовне заняття з англійської мови для дітей 5-6 років.

Урок-знайомство для малечі провела кремінська волонтерка зі знанням англійської мови Олександра Кравцова.

На вступному занятті викладачка вчила маленьких переселенців вітатися англійською, називати і писати свої імена. Паралельно вони спілкувалися та малювали, проговорюючи англійською базові кольори.

Планується, що уроки англійської для дітей ВПО з Луганської області відбуватимуться у хабі через один вівторок.

Про наступну зустріч та вікову категорію буде оголошено у телеграм-каналі «Креміняни Дніпра».

Адреса: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89.