В Одеському хабі допомагають жителям Луганщини з розселенням

Дата: 13.07.2023 10:15

За минулий тиждень у Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини в Одеській області переселенцями одержано 486 продуктових наборів, 98 осіб отримали ще й гігієнічні набори.

Для подальшої видачі сформовано 320 наборів продуктів харчування.

Щодня там надаються юридичні консультації працівником управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської обласної державної адміністрації.

Із понеділка по середу приймає юрист.

Із вівторка по п’ятницю працюють представники Лисичанського та Сєверодонецького центрів зайнятості.

По середах можна звернутися до психіатра, по четвергах – до психолога, по п’ятницях веде прийом сімейний лікар, в якого безкоштовно можна отримати медичні препарати.

У хабі співпрацюють зі співробітниками Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні з питання безкоштовного поселення ВПО у готелі на п’ять діб з харчуванням.

Також взаємодіють з представниками Одеського національного економічного університету щодо поселення ВПО з Луганської області у гуртожитку університету.