Для переселенців із Луганщини в Києві пропонують безкоштовне тимчасове житло

Дата: 15.07.2023 09:03

Для переселенців із Луганщини в Києві пропонують безкоштовне тимчасове житло

Для реєстрації необхідно звернутися до гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у м. Київ (вул. Мала Житомирська, 16/3).

Громада у співпраці з ТОВ «Гідне житло» має можливість забезпечити тимчасовим безкоштовним житлом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області.

Прихисток надається у відремонтованому гуртожитку, людина може перебувати там до 365 днів.

Кімнати на 2-х, 3-х, 4-х (усі – сімейні) та 6-ох осіб.

Обов’язкові умови донора:
- наявність довідки ВПО у м. Київ;

- ВПО з Луганської області;
- працездатні особи повинні мати роботу або стати на облік у Центрі зайнятості впродовж 60 днів.

Обов’язкове внесення депозиту, як гарантія того, що майно і ключі будуть цілі (одинаки – 2000 грн, сім’ї з двох осіб – 3000 грн, всі решта – 3500 грн).

Кухня з технікою, санвузол і душові обладнані в блоці з восьми кімнат. В кімнатах є ліжка з ортопедичними матрацами, шафи, столи, стільці, комоди.
Офіційне підписання договору оренди.

Розташування: м. Київ, Шевченківський район, станція метро «Лук’янівська».