Звіт про результати електронних консультацій з громадскістью

Дата: 01.04.2024 09:57

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю до проєкту Програми соціального і економічного розвитку Красноріченської селищної       територіальної громади на 2024-2027 роки

З метою врахування думки громадськості та дотримання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (із змінами), оголошення про проведення електронних консультацій з громадськістю було розміщено на офіційному вебсайті Красноріченської селищної військової адміністрації.

Проєкт Програми соціального і економічного розвитку Красноріченської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки був розміщений 16.03.2024 року на офіційному вебсайті Красноріченської  селищної військової адміністрації: : https://krasnorichenska-gromada.gov.ua , в розділі «Соціально-економічний розвиток» .

Зауваження та пропозиції від громадськості приймалися до 30.03.2024 року на електронну адресу: : krasnorichensk@loga.gov.ua

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення: Красноріченська селищна військова адміністрація

2. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення: проєкт Програми соціального і економічного розвитку Красноріченської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: інформація відсутня.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення: інформація відсутня.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: інформація відсутня.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами електронних консультацій з громадськістю: враховуючи відсутність пропозицій та зауважень, зазначений проєкт залишився без змін.

Начальник  Красноріченської

селищної військової адміністрації                                Павло БОЖКО