Дата: 10.04.2024 12:06

З метою проведення аналітики працевлаштування внутрішньо переміщених осіб Луганщини Луганська обласна військова адміністрація проводить опитування. Це опитування проводиться в рамках визначення проблемних питань мешканців Луганщини, які перемістилися до інших регіонів України.

Метою опитування є визначення основних проблем та потреб, пов'язаних з працевлаштуванням на новому місці проживання.

Ваша думка важлива та буде врахована при визначенні пріоритетних напрямків роботи обласної державної адміністрації з працевлаштування.

Заздалегідь дякуємо за Ваш час і відповіді!