Дата: 17.04.2024 19:27

Начальник Красноріченської СВА Михайло Хуторянський та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради Тетяна Полтавець взяли участь у нараді, яка відбулася 17 квітня 2024 року під головуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Катерини Безгинської відбулася нарада Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації з питань завершення 2023/2024 навчального року в закладах освіти області під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Катерина Безгинська зазначила, що широке інформування про специфіку Луганської області, особливості функціонування в умовах воєнного стану, проблеми та відмінності, а також досягнення, в тому числі в освіті, матимуть вплив на формування у влади глибокого розуміння проблем та потреб області.

Учасники наради також розглянули питання ліцензування освітньої діяльності закладів середньої освіти, особливостей вступної кампанії – 2024 в заклади вищої освіти України, умов вступу до магістратури Навчально-наукового інституту публічного управління і післядипломної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» в 2024 році.