Вчора відбулася перша робоча зустріч голови Великолучківської територіальної громади Василя Коштури з начальником Красноріченської селищної військової адміністрації Михайлом Хуторянським

Дата: 24.04.2024 12:30

Фото без опису

Обговорили та окреслили питання співпраці в різних напрямках. Зокрема, враховуючи, що Красноріченська громада Луганської області знаходиться наразі майже в епіцентрі бойових дій, врезультаті, значна кількість населених пунктів громади перебуває або в так званій "сірій зоні", або на непідконтрольній, тимчасово території. Вкрай важка ситуація залишається майже у всіх населених пунктах громади. Тому-першочергово опрацьовуємо різні гуманітарно-безпекові питання, вирішення яких потребує взаємодопомоги та спільних координаційних дій. Вражає, що Михайло, який ще недавно сам був у рядах ЗСУ, є діючим офіцером-переймається та вболіває за долю цивільних мешканців своєї громади.

Далі-буде!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!🇺🇦🇺🇦🇺🇦