16 травня 2024 року Україна відзначає День вишиванки. З цієї нагоди запрошуємо всіх жителів Красноріченської громади долучитися до флешмобу «Луганщина вишивана»

Дата: 14.05.2024 22:57

16 травня 2024 року Україна відзначає День вишиванки.

+380 99 3504293

+380 99 4529997

Всі фото будуть оприлюднені у соцмережах Красноріченської військової адміністрації.

Пам’ятаємо, що вишиванка — не лише спадок від давніх і славетних предків, але й символ незламної волі. У ній втілюється сила та солідарність народу, вона надає мотивацію й почуття єдності. Це свято є свідченням того, що разом ми можемо пройти крізь будь-які випробування і перемогти.