Апаратна нарада під головуванням голови обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації Артема ЛИСОГОРА

Дата: 23.07.2024 18:46

Фото без описуФото без опису

Начальник Красноріченської СВА Михайло ХУТОРЯНСЬКИЙ взяв участь в апаратній нараді під головуванням голови обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації Артема ЛИСОГОРА. Було обговорено стан проходження оздоровчої компанії, перевірку списків військовозобов'язаних, наданих структурними підрозділами та стан забезпечення резервними джерелами живлення релакованих закладів територіальних громад.

Артем ЛИСОГОР наголосив на важливості організації заходів із упорякування пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.