Патріотичний забіг, що об'єднує націю

Дата: 31.08.2024 13:50

Патріотичний забіг, що об'єднує націю

31 серпня працівники Красноріченської СВА та мешканці Красноріченської громади долучилася до Всеукраїнського щорічного забігу «Шаную воїнів – Біжу за героїв України!» 🏃‍♀️у містах Слов'янськ, Київ, Новояворівськ, Хмільник , Івано-Франківськ.

Ця подія є символом пошани та вдячності всім тим, хто віддав своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Учасники забігу об’єднавшись вшанували пам’ять героїв, засвідчили свою підтримку родинам загиблих та нагадали про важливість збереження пам’яті про наших захисників. Патріотичний забіг це більше, ніж спортивна подія, це акт національної єдності та вдячності.