Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Стартує Всеукраїнський літературний конкурс «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»

Дата: 27.02.2026 09:09
Кількість переглядів: 84

Фото без опису

Стартує Всеукраїнський літературний конкурс «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг», заснований Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, разом з Організацією українських націоналістів та підтримкою Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Щорічний літературний конкурс проводиться з метою підтримки історичної пам’яті українського народу, патріотичних цінностей та національної свідомості.

Конкурс поводиться у номінації «Художні твори про події та учасників національно-визвольного руху в Україні ХХ - ХХІ століть, зокрема героїв ОУН і УПА, інших українських формувань, що виборювали незалежність України, а також військовослужбовців, добровольців, волонтерів та всіх тих, хто брав або бере участь у московсько-українській війні»

Прийом конкурсних робіт триває з 1 березня до 1 липня.

Переможці Конкурсу отримують звання Лауреата та нагороджуються грамотами. Кращі конкурсні роботи увійдуть до збірника Конкурсу-2026.

Ознайомитися з положенням літературного конкурсу можна за посиланням – https://poda.gov.ua/attachments/254403


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора