Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

8 травня — День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Дата: 08.05.2026 10:08
Кількість переглядів: 13

Фото без опису

8 травня — День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Цей день присвячений вшануванню пам’яті всіх жертв Другої світової війни. Саме 8 травня 1945 року набула чинності капітуляція нацистської Німеччини, яка ознаменувала завершення війни в Європі.

Для України це не лише день скорботи за загиблими, а й день переосмислення минулого — у контексті боротьби за свободу, незалежність і гідність. Ми вшановуємо солдатів, цивільних, учасників визвольного руху, жертв нацизму та сталінізму.

Це день не тріумфу зброї, а перемоги людяності над ненавистю.

«Бо ніхто ще не перехитрував історію, вона безсторонньо визначає: Богові - Богове, кесареві - кесареве, героям - славу, а катам - зневагу», - Вячеслав Чорновіл, 8 травня, 1996 року

Рухаймось разом – до Перемоги!
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора