14 Червня, 2023 р., 09:45
Як живуть люди у звільнених Новолюбівці та Невському - у репортажі телеканалу "FREEДОМ"
14 Червня, 2023 р., 08:44
Якщо ви стикнулися з побиттям чи погрозами, або вас примушують вживати алкоголь чи наркотичні речовини, або обмежуть ваше споживання їжі чи навіть контролюють ваше пересування – над вами скоюють фізичне насильство. Часом постраждалим важко просити про допомогу. Вони приховують синці та знущання, які відбуваються вдома.
13 Червня, 2023 р., 07:14
Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області
12 Червня, 2023 р., 17:15
Дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інші за декілька кліків можна замовити на порталі Дія
12 Червня, 2023 р., 08:35
У Невському поранено чоловіка, на кордоні між рф і так званою «лнр» митний режим не скасовано, окупованими містами ширяться оголошення щодо пошуку чисельних дезертирів
11 Червня, 2023 р., 07:41
До УВАГИ АГРАРІЇВ!
09 Червня, 2023 р., 15:12
В межах реформування процесів надання соціальних послуг особам з інвалідністю Міністерство соціальної політики України працює над створенням дієвої інклюзивної системи, спрямованої насамперед на забезпечення для осіб з інвалідністю всіх можливостей для реабілітації, гідного догляду (за необхідності), соціалізації, навчання, працевлаштування, досягнення економічної самостійності у безбар’єрному суспільстві.
09 Червня, 2023 р., 08:35
Опитування мешканців територіальних громад Луганської області щодо стану цифровізації