03 Червня, 2023 р., 09:53
Сьогодні Луганщині-85!
02 Червня, 2023 р., 09:58
ВАЖЛИВО! Інформація щодо проведення реабілітаційних заходів в умовах карантину у зв’язку із поширенням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
02 Червня, 2023 р., 08:15
Шановні жителі Луганської області! Сердечно вітаємо всіх Вас з ювілейною датою – 85-річчям від дня утворення Луганської області! Це мала Батьківщина, що дає життєву силу, наснагу та гордість. І немає значення, де ти зараз проживаєш, головне, що твої витоки саме тут. В такий нелегкий час це свято для тих, кому дорога наша область — її міста та села, вулиці та будівлі, сквери, парки та храми, її героїчне сьогодення. В цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив колись і творить зараз славетну історію Луганщини. Луганщина – це край не тільки величної історії, а й успішного майбутнього, запорукою якого є потужний людський потенціал. Зичимо всім землякам Божого благословення, завзятості і терпіння, удачі і благополуччя в житті. Здоров'я і щастя Вам і Вашим близьким. Хай у кожному домі запанує довгоочікуваний мир, любов, тепло і затишок, а у Ваших серцях – оптимізм і впевненість у завтрашньому дні! Разом до перемоги!
01 Червня, 2023 р., 10:09
Реєстрація мешканців Луганської області, які вимушено перемістились внаслідок бойових дій, для отримання гуманітарної допомоги. Ця форма заповнюється на кожну внутрішньопереміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) один раз.
01 Червня, 2023 р., 09:33
Коли кривдить близька людина, наважитись звернутися по правову допомогу непросто.
01 Червня, 2023 р., 08:23
Хто може отримати кошти для придбання путівок на оздоровлення та відпочинок дітей за рахунок держави
01 Червня, 2023 р., 07:56
Згідно з Вікіпедією, День захисту дітей (International Children's Day) — свято, яке щороку відзначають у світі 1 червня.
31 Травня, 2023 р., 09:21
2 червня відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають в Києві, спеціалістами обласного управління ПФУ.