18 Травня, 2023 р., 08:17
Сьогодні минає 79 років від дня початку примусової депортації кримських татар із Криму. Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу.
17 Травня, 2023 р., 22:07
Сьогодні начальник служби у справах дітей Красноріченської селищної ради Наталія СРІБНА та староста Макіївського старостинського округу Красноріченської селищної ради Галина Глобчаста відвідали навчально-реабілітаційний центр "Мрія" у місті Львові де отримав прихисток маленький мешканець нашої громади Бендусенко Назар. Поспілкувались із вихователями, обговорили проблемні питання, подякували за допомогу.
17 Травня, 2023 р., 16:17
Захист ваших ґаджетів від шкідливих прогЗахист ваших ґаджетрам, встановлення надійних паролів та кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, які хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах.
16 Травня, 2023 р., 08:21
Уряд запровадив механізм “гроші ходять за дитиною” при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки за рахунок бюджетних коштів
14 Травня, 2023 р., 11:14
13 травня, до деокупованих сіл Красноріченської громади, Міжнародний благодійний фонд Ольги ЗАЙЦЕВОЇ "ЕЛЕФОНД" доставив продовольчі набори від себе, ліки (100 наборів) від Луганської ОДА, гігієнічні набори та батарейки від Красноріченської СВА. 29 наборів роздано мешканцям Макіївки, 26- Невського.
14 Травня, 2023 р., 09:15
Східну околицю Стельмахівки намагалися атакувати росіяни, у так званій «лнр» спробують через суд відбирати майно у муніципальну власність, окупанти завезли на Луганщину ще 11 бригад медиків з башкирії
12 Травня, 2023 р., 11:11
Чи плануєте змінювати прізвище під час реєстрації шлюбу?
12 Травня, 2023 р., 10:38
У Греківці та Невському чергові руйнування житла, у Сватовому окупанти погрожують позбавленням зарплати і депортацією за відсутності паспорту рф, для посилення тиску на населення загарбники залучили на Луганщину росгвардію