27 Квітня, 2023 р., 13:35
У місті Слов'янськ відбулась робоча зустріч начальника Красноріченської селищної ВА Павла БОЖКА , старост Галини ГЛОБЧАСТОЇ та Олександра МИРОШНИЧЕНКА з директором Донецької дирекції АТ "Укрпошти" Вадимом ШЕСТОПАЛОВИМ , начальником відділу фінансових послуг Донецької дирекції АТ «Укрпошти» Денисом БЕРИНІ та заступником директора Донецької дирекції АТ «Укрпошти» з розвитку мережі Олексієм МАРТИНЕНКОМ під час якої
26 Квітня, 2023 р., 15:45
Під час робочої поїздки відбулась зустріч начальника Красноріченської ВА Павла БОЖКА та начальника Лиманської ВА Олександра ЖУРАВЛЬОВА.У ході зустрічі було досягнуто домовленостей щодо співпраці сусідніх громад у вирішенні кризісних питань .
26 Квітня, 2023 р., 09:40
Все далі і далі відходить в історію трагічний день 26 квітня 1986 року. Цьогоріч минає 37 років відтоді, як світ сколихнула найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого століття. Організація Об'єднаних Націй оголосила 26 квітня Міжнародним днем ​​пам'яті про Чорнобильську катастрофу.
26 Квітня, 2023 р., 09:35
Красноріченська військова адміністрація продовжує забезпечувати жителів деокупованих територій гуманітарною допомогою.Сьогодні роздали гігієнічні набори від Луганської обласної організації Червоного Хреста України.
24 Квітня, 2023 р., 21:50
Красноріченська військова адміністрація 24 квітня 2023 року продовжила роздачу гуманітарних наборів мешканцям сіл Невське та Новолюбівка . Допомога була надана Луганською обласною організацією Червоного Хреста України.
20 Квітня, 2023 р., 11:27
Доводимо до  відома, що попри нинішні умови, 8 нашим фермерам на деокупованих територіях області вдалося зареєструватись в Державному аграрному реєстрі (далі - ДАР), що дозволило подати заявки на отримання державної підтримки (за умовами програми, безповоротну допомогу отримають аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь, передбачено – 3100 грн на один гектар оброблювальних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень).
20 Квітня, 2023 р., 08:27
До сіл, по яким б'ють росіяни, доставили продукти харчування, вмовляємо людей виїжджати, - Артем Лисогор
19 Квітня, 2023 р., 18:03
Вчора, 18 квітня, ввечері окупанти вкотре обстріляли с. Невське Сватівського району. Внаслідок обстрілу осколкові поранення отримала 61-річна місцева мешканка. Жінку госпіталізовано до лікарні.